KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16065176
nr 1606 5176
Elin Källman (f. 1977), monogramsignerad a tergo, liggande kvinna. Olja på pannå, 25,5x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:36:27
12/3 16:25:03
300 kr
14/3 17:46:36